| seby98_2911 a întrebat:

De pe ce site as putea descarca melodii gratis?

4 răspunsuri:
| Соlorful a răspuns:

Http://www.sharemobile.ro/ l.am recomandat la toata lumea :) e cel mai rapid si se poate intra pe el si dupa telefon.:*

| Meli a răspuns:

Buna!
Www.vid2mp3.com
E foarte bun! Trebuie sa introduci linkul de la melodie, dupa aia bifeaza casuta High Quality si dupa aia descarci piesa.
(Fara virusi)
Sau www.video2mp3.com
Functioneaza 100%!
sau www.fisierulmeu.ro :D

| livio70 a răspuns:

Pe blogul meu gasesti cea mai noua muzica E-hitmania Dance: Livio70.blogspot.com

| Zmeura_8239 a răspuns:

Soloexitos.es cauti melodia dupa care trebuie doar sa intrii cu contul de facebook si il descarci sunt foarte ok gasesti orice melodie inclusiv romanesti tongue