| GeorgeFun a întrebat:

De unde pot face rost de un playlist unde sa imi pun melodiile pe care imi plac si sa mearga non-stop?

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Poti sa explici mai detaliat ce vrei sa faci? Un playlist se poate face in absolut orice program de redat muzica (gen windows media player, winamp, vlc media player, itunes etc.) Cat despre redatul non-stop, trebuie sa ai un playlist destul de mare, dar poti sa ai si 3 melodii si sa le dai replay tot timpul.