| JohnSeed a întrebat:

De unde pot sa cumpar un album de la trupa Poets of the Fall cu conditia ca acesta sa fie livrat in mai 10-12 zile din acest moment? Vreau sa fac o surpriza cuiva si sunt curios daca e posibil sa cumpar asa ceva si sa si fie livrat in timpul asta.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De pildă, de pe Amazon.co.uk îl primești luni (dacă îl comanzi în maximum o oră și selectezi „expedited delivery").
http://goo.gl/YqsJrB
Oricum, vine până la Crăciun, oricare dintre albume chiar și cu poșta normală.