| FashionCellia a întrebat:

De unde pot sa downloadez videori? Raspuns rapid,va rog, si multumesc anticipat + funda

4 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Youtube.instalezi real player si totul este simplu su usor.e foarte bun.

| CRISS69TM a răspuns:

La mine in playlist sunt doar cateve din cele luate de pe youtube.intra te rog si vezi.

| bitihacy a răspuns:

De pe ce site vrei, cu conditia sa ai real player instalat. Daca nu il ai, il poti lua de aici http://europe.real.com/realplayer. E free si poti downloada orice video de pe internet!

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Descarci Youtube downloader.