| CreZyGirLbAby a întrebat:

Dece la uni nu le plac. manelele? Pana la coada ce au ca e o muzica nu e alt ceva?

Răspuns Câştigător
| SkizoMetal a răspuns:

Poţi să rescrii tot, dar în română de data aceasta? Mulţumesc.

25 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Manele nu fac parte din categoria "muzica", fac parte din categoria "mizerie".
Apropo, de ce?! Ce ti-a facut limba romana de o chinui asa?!?! crying

| CreZyGirLbAby explică (pentru CautNume):

Multe mi-a facut limba romana.

| RockNbeer a răspuns:

Nu îmi place vocea ţigănească si nu îmi plac nici feţele lor de carbanui mergatori
Nu se poate mai simplu de atât

| M25M a răspuns:

Nu am nimic cu stilul muzica, nu imi plac si gata, insa nu suport manelistii care dau muzica la maxim ca sa auda si vecinii "uverturile" nemaipomenite.

| Vans a răspuns:

Pentru că manelele îi fac pe oameni să ajungă ca tine.

| SkizoMetal a răspuns:

Manele nu exprimă nimic, doar dorinţa de a "avea femei", mulţi bani şi alte chestii. Iar cei care ascultă manele, nu sunt oameni cu care să poţi vorbi. -.-"
De exemplu, tu. "Dece la uni nu le plac. manelele?". Îmi pare rău pentru limba română.

| CreZyGirLbAby explică (pentru SkizoMetal):

Cum iki tu nici mie nu imi plac dar am auzit de multe ori aceasta intrebare si de asta am zis si eu mie imi place ap

| SkizoMetal a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Poţi să rescrii tot, dar în română de data aceasta? Mulţumesc.

| CeaCuMasca a răspuns:

Ești proastă.

| CreZyGirLbAby explică (pentru CeaCuMasca):

Seman cu tine...si de astahappy

| CeaCuMasca a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Ce replică jalnică ai mai găsit și tu.Tu nu vezi că nici să scrii nu poți? Ești mai agramată ca un țigan neșcolit.

| CreZyGirLbAby explică (pentru CeaCuMasca):

Ti-am zis seman cu tinerolling on the floor

| CreZyGirLbAby explică (pentru CeaCuMasca):

Seman cu mata

| rock231girl a răspuns:

Daca unii au ajuns sa creada ca manelele sunt muzica atunci au ajuns rau.Menelele sunt pur si simplu gunoi.

| CreZyGirLbAby explică (pentru rock231girl):

Am mai zis si repet mie nu imi plac manelel dar am vrut sa aflu parerea voastra...eu ador rap...il iubesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Iti place rap-ul dar ai scris in stil manelistic raised eyebrows
E muzica de tigani, transmite prostie si nimic mai mult.

| CreZyGirLbAby explică (pentru anonim_4396):

Da stiu asa mai zic da imi place/.happy

| CreZyGirLbAby explică (pentru anonim_4396):

Colega mea asculta eu ce sa fac daca ii place ce pot sa i zic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Spune-i ca aia nu e muzica, nu are ce sa invete din muzica aia. Muzica nu trebuie doar s-o simti, ci s-o si intelegi.

| CeaCuMasca a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Sigur.Ai vrea tu.Dar te faci de rușine.Mai bine taci, decât să pari și mai penibilă.

| CreZyGirLbAby explică (pentru CeaCuMasca):

Am zis..pentru-ca colega mea asculta..si eu vreau sa nu mai asculte si de asta v-am intrebat si vreau sa stiu ce pot face sa nu mai asculte. potetii sa mai ajutati?

| CeaCuMasca a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Sigur.Atunci de ce ai întrebat de ce la unii nu le plac manelele? Tu ești retardată acum? Degeaba nu asculți manele, dacă scrii ca un țigan meriți târâtă printr-un șanț plin de sticlă spartă și apoi înecată cu spirt.

| LedZep a răspuns:

Da e muzica.Muzica specifica retardatilor.

| Kisie a răspuns (pentru LedZep):

Ai dreptate. Cun draq sa iti placa manele?! Mai ales Salam ala zici ca isi da sufletul pe scena. Urasc manele e o muzica de rahat.

| CreZyGirLbAby explică (pentru Kisie):

Asa te vreau zi din suflet

| Kisie a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

laughing