| bestgirlintheworld a întrebat:

Deci am Windows Media Player si la Visualizations vad ca sunt o gramada de chestii, insa eu as vrea sa pun un slide-show cu pozelaughing daca are o asemenea optiune ca nu ma prea pricep.deci pe scurt, daca se poate face asa ceva pe windows media player, ma puteti ajuta si pe mine va rog?puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ai slide show-ul facut? Daca il ai facut atunci de click dreapta pe fisierul cu slide si ->open with ->windows media player.
Windows Media Player este doar nu player si nu un program de facut slideshowuri. El reda fisiere avi, dvx, 3gp,gif,mp4, mov,dvd,vcd,,,