| Sixx a întrebat:

Deci. As vrea sa stiu unde pot gasi pe net partituri, sau ...nu stiu, cineva care explica cantecele la chitara. De ex : Knives and pens by BvB, am cautat pe net acousic ...si am gasit doar pers. care cantau la chitara, dar vreau si eu sa invat cantecul de undeva.De unde?

2 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Pai iti trimit eu :) :
uite siteul http://www.ultimate-guitar.com/......ro_tab.htm
poti folosi siteul pentru mai multe melodii, funda? :D

| bubulinutza_9649 a răspuns:

Incearca sa te interesezi pe la tine pe la scoala sau ceva de genu... nu o sa gasesti pe net multe informatii despre asta. poti vb cu profa/profu de muzica. nu te baza doar pe internet happy