| rawrrrrrrrrr a întrebat:

Deci, m-am apucat să fac un cd cu muzică pentru mașină. Descarcai muzica, intrara doar 19 melodii pe el si acum ii dadui inscriptionare cd audio si problema mea e ca merge tare greu, adica nici nu se inscriptioneaza o melodie in 10 min. Unde gresii?

Răspuns Câştigător
| dendenis a răspuns:

Probabil ca ai pus varianta audio si atunci o melodie ocupa mai mult si viteza mica daca puneai viteza de inscriptionare mai mare si alegeai varianta mp3 ocupa mai putin muzica.