| anonim_4396 a întrebat:

Deci prietena mea asculta Children of bodom, in curand e ziua ei si m-am gandit sa-i cumpar tricoul acesta:
http://www.bestial.ro/......_a046.html
Dar am mai vazut unul la fel care costa 40 de lei. De ce costa mai mult? Era mai bun calitativ, astea care costa 23 de lei sunt dintr-un material mai prost? Mi-ar placea sa primesc raspuns de la cei care si-au mai cumarat tricouri la acest pret, de pe bestial.ro. Cum vi se par? E ok daca il i-au pe asta? Nu am fonduri foarte mari si e de inteles ca vreau sa-mi cumpar si mie ceva;)
Multumesc anticipat!

Totusi parca n-ar fi chiar la fel, sunt diferite pe spate...
Va dau si link-ul celuilalt tricou:
http://www. bestial.ro/magazin-2-tricouri_cu_formatii-20068-children _of_bodom_follow_the_reaper_tr_fr_032.html

Răspuns Câştigător
| Zeflemitoarea a răspuns:

Probabil nu sunt de la acelaşi producător. Am şi eu câteva tricouri cumpărate de acolo. Pe unul cu AC/DC, cred, am dat 23 lei, nu ştiu sigur. Iar pe altul cu Nirvana am dat 40 lei. Sau poate a fost invers. Dar unul sigur era mult mai ieftin. Nu e nici cea mai mică diferenţă între ele. Adică, materialul e la fel de bun.

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Toate tricourile mele de pe Bestial nu costă mai mult de 30 de lei. Şi-s de bună calitate.
Mi se pare inutil să dai 40 de lei pe un tricou care-l găseşti şi la 18.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, lasati-o balta, acum am vazut ca ala cu 23 se gaseste doar pe marimea xxl.
Dar inca imi puteti spune daca sunteti multumiti de produsele cu 23 de lei.
Si daca i-au o marime la comanda costa suplimentar? Stiti, acolo unde e tabelul cu marimi si scrie "S, M, L - la comanda" Si cam cat dureaza daca il face la comanda?