| SuperMagicSmile a întrebat:

Deci, tocmai ce a fost lansat, videoclipul de la Katy Perry ft. Snoop Dogg-California Gurls

imi vine sa tip de bucurie si de durere(dupa ce l-am urmarit ma dureau maselele)

ce parere aveti?

http://www.mtv.com/......urls.jhtml

5 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

E fantomenal laughing

| Iubesc Limonada a răspuns:

Katy perry e groaznica

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mai intai de toate, am mai spus-o pe site, un text nu se incepe cu deci pentru ca deci se foloseste la tras concluzii, deci trebuie sa ai o expunere in prealabil.

Apoi videoclipul e jenant si gretos. Melodia am impresia ca au furat-o de e asa de proasta, insa cu siguranta duc lipsa de inspiratie.
Daca ai compara, de exemplu, M. J. - Who is it- vei vedea ca videoclipul are o poveste, e realizat foarte bine si ca nu te pot opri pe la mijlocul melodiei. Comparativ, durerile tale de masele sunt nejustificate si e posibil sa fie din cauza cariilor.

Aparent, astazi daca te bronzezi, te dezbraci si intri in studio sa isi slefuiesti vocea, devii vedeta! Mai rafinati-va! Si btw prefer clipul asta, decat second hand-ul ala de clip: http://www.youtube.com/watch?v=7SSCxJdHeKY

Numai bine!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Iuly, te-am calcat pe bataturi? Nu suporti o parere care contravine parerii tale?
Nu-i nimic, lasa ca o sa cresti tu mare!

| GdX a răspuns:

O incercare nereusita din partea lui Katy Perry sa o imite pe Lady Gaga. Videoclipul e total deplasat de ce spun versurile.