| METALL2000 a întrebat:

Demi lovato se drogheaza?

Răspuns Câştigător
| Trifi a răspuns:

Da.

7 răspunsuri:
| 구미호 a răspuns:

Da,se drogheaza foarte mult. http://www.bestmusic.ro/......91517.html

| HermioneLove a răspuns:

Nu fata! Este doar o minciuna ce o inventeaza toti cocalarii doar pentru ca le este ciuda pe frumusetea lui Demi si pentru vocea ei superba, talentul ei imens si pentru gingasia ei! Iar Raynn este un prost ordinar! Pa, pa iar Demi NU se drogheaza! Ok?

| HermioneLove a răspuns:

Si apropo care-i dovada ca Demi s-ar droga? straight face La Miley inteleg caci ea chiar a fost si filmata dar la scumpa de Demi? Ce motiv are?

| CRISS69TM a răspuns:

Cine-i demi lovato? alta parasuta ordinara?

| Raynn a răspuns:

Toti artistii se drogheaza, in special mini-curvele disney care au impresia ca traiesc asa zisa viata de rock star, doar ca ele cau melodii de tot rahatul fara nici un mesaj doar de dragul marketingului si al topurilor de la emisiuni care numai sunt de mult despre muzica, mtv style.

Răspuns utilizator avertizat
| StayStrong98 a răspuns:

Despre ce vorbitii? Doamne cum sa faca asa ceva? da...a avut probleme cu cativa ani in urma deoarece isi taia venele dar avea un motiv! toti copii de la scoala o batjocoreau si o faceau in toate felurile numai pentru ca era grasa! acum a scapat de aceasta problema si a devenit un model de urmat! nu ascultati toate zvonurile...GROW UP PEOPLE!