| WhiteWolf7 a întrebat:

Dragi amatori de rock, astia care ascultati Black Veil Birdes, Gren Day sau mai stiu eu ce *** mea aberatii, va deschid ochii ( si urechile) catre lumea adevaratului rock.Aceasta melodie vine din anul 1984, si nu e numai pentru amatori, e pentru toti rockerii de pe sait.
http://www.youtube.com/watch?v=mae5Ght8iBA&feature=relat ed
Daca mai vreti, spuneti-mi, iar astia mai "batrani" dati-mi sugestii.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Hmm, Green Day nu as zice ca sunt chiar asa de insuportabili, albumele noi da sunt foarte comerciale, dar mai au. Sunt si exemple mult mai rele - tokio hotel, paramore, avril lavigne.

La Black Veil Brides sunt de acord cu tine si mersi pentru melodie laughing

| LastChance a răspuns:

Hmm. Melodia o stiu, e buna. Ma bucur ca asculti muzica buna, dar nu cred ca trebuia sa pui fraza "Aia caremi sar in cap, e gagica lu Bieber."
http://www.youtube.com/watch?v=JdmjlwbQN8Y

| WhiteWolf7 explică:

Cu foarte mare placere, intr-adevar uitasem restul de rahaturi.

| WhiteWolf7 explică:

Da, mi-am dat seama prea tarziu si n-am mai putut sa o editez cand mi-am dat seama, si la inceput am gresit, nu am vrut sa zic ca e doar pentru amatori, pentru toti, in general.Mersi pentru link.