| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce semne va dati seama ca va place un tip cu care nu vorbiti?

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Buna!

Ma iertati, ca ma bag intr-un topic de fete :p.

Pai probabil ca s-ar uita insistent la tine, ar zambi mult, ar vrea sa se bage in vorba cu tine dar nu vrea sa se apropie, sunt multe semne in limbajul corpului care il da de gol.

Ce face cu mainile in timp ce vorbesti sau se uita la tine? Cum se uita la tine pe furis sau direct fara rusine? Tot asa...

Alte lucruri, se imprieteneste cu prieteni/e de-ai/ale tale. Ala poate fi un semn ca vrea sa se aproprie si sa afle cate ceva despre tine, sa aiba un avantaj in cursa lunga, de-a te cuceri.

Cate si mai cate iti pot spune, dar un lucru e cert poti cauta pe internet, dar mai simplu baga-te in vorba cu el si vezi cum reactioneaza ce spune :p.

Fi tupeista si multa bafta! Cius!

2 răspunsuri:
| NicolaeCotet a răspuns:

Simplu

| AlleshiaBy a răspuns:

Paiiiii se tot holbeaza la tine, incearca sa se bage in seama, isi pune prieteni sa vb cu tine.etc. daca nu esti sigura puneti pritenele sa vb cu el /priteni lui tongue