| anonim_4396 a întrebat:

E careva pasionat și talentat la muzica? Poate sa-mi facă și mie un colaj de muzica de petrecere, foare întâlnite la nunți, botezuri, in ordine, adică pe sârbă, hora…? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mă asteptam să ne întrebi despre teorie muzicală și teoria bemolului, când am citit talentat și pasionat. Cred că găsești playlist gata făcut dacă o să cauți pe YouTube.

| LostForForever a răspuns:

Nu-mi place petrecerile fug cât ma tine picioarele dar am sati las din inima mea o piesa
https://youtu.be/qU7cB1KnWs
Lara la la Lara la la la la la la la la laaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Cred ca ai probleme la cum te manifești

| LostForForever a răspuns (pentru anonim_4396):

Rip