| anonim_4396 a întrebat:

E cineva pe aici care se intretinea din cantat la evenimente?
Cum ati trecut peste anul acesta?

Răspuns Câştigător
| AndrElle a răspuns:

Artiștii, produc mai mult online și fac videoclipuri mai dese că să facă un bănuț. Așa am văzut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndrElle):

Da dar 400 de lei donații pentru 3 ore de YouTube față de mii de lei pentru o seară de cantat e cam mare diferența
Nu zic de nivel dar nu ai cum sa acoperi nici întreținerea instrumentelor la bani ăștia

| AndrElle a răspuns (pentru anonim_4396):

E ceea ce am observat. Și fac liveuri pe net. In loc de concertele in aer liber sau într-un spatiu recomandat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndrElle):

Am văzut
Financiar eram curios ce soluții sunt
Evenimente sunt dar cu multe restricții și amenzi
Și pana la ora 23

| AndrElle a răspuns (pentru anonim_4396):

Succes!