| AnAnGeLWiThOuTnAmE a întrebat:

E o melodie care o canta o fata si la refren cred zice ceva de genu "Like a hurricane".cum se numeste melodia.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Sau Mike Shiver & Elevation feat Carrie Skipper - Hurricane love struck \dancing nu e prea cunoscuta, dar... asta o stiu eu cu like a hurricane

| sabin89 a răspuns:

Nu cumva zice: "After a hurricane comes a rainbow"?

| Dya_7268 a răspuns:

Cred ca o stiu, este printre preferatele mele, se numeste City of love si canta mayer ft kristina. Sper ca te-am ajutat. fundita?

| JustMeKidda a răspuns:

E Brigit Mendler - Hurricane big grin.

| genius82 a răspuns:

Jazmine Sullivan After The Hurricane

| JUSTAFUCKINGPONY a răspuns:

Nu era cumva Scorpions - Rock you like a hurricane? Chiar daca nu e fata... seamana happy