| Xonia a întrebat:

E o melodie, o fata in rochie neagra danseaza cu un baiat cu pantaloni negrii si camasa alba. Mi se pare ca ea canta.SI dupa ea e in mijloc, si in jurul ei sunt mai multi baieti care danseaza.CUm se numeste melodia? Am vazut-o de mai multe ori p Mtv parca
FUnda!

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Cred ca e cheryl cole-parachute http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg&ob=av2e

5 răspunsuri:
| PieceSign94 a răspuns:

Cheryl Cole-Parachute cred. happy

| AleXandra649 a răspuns:

Melodia se numeste cheryl cole -parachute si e tare frumoasa

| Bubbles a răspuns:

Parashute de la chery cole...cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca tot despre Cheryl Cole-Parachute este vorba.:d

| Justin***Deny a răspuns:

Cheryl Cole-Parachute baiatul este Leonardo Dicaprio din titanic