| CristinaTaranu a întrebat:

E o melodie pe care am ascultat-o de mult timp si o tot caut. Era o trupa de fete americane, iar in videoclip erau intr-o casa cu podeaua lipsa, la inaltime, stateau pe marginea ei si se plimbau si uitau in jos.
Era un cadru mai intunecat si fetele erau melancolice, triste chiar.
Imi pare rau dar asta e tot ce tin minte, e vorba de 4, 5 ani in urma.
Nu stiu nici macar numele piesei... poate stie totusi careva, de ce piesa scriu.

1 răspuns:
| Sfinnx a răspuns:

TaTU?