| JesterRO a întrebat:

E o melodie pe RADIO-ZU pe care o difuzeaza foarte des, in special dimineata, si are tenta turceasca sau ceva de genul... e prin top, o cer multi ascultatori.
O caut pentru tata care a auzit-o si el constant, i-a placut si acum ma streseaza de-mi ies peri albi din cap pana o gasesc, ca el nu a reusit sa "prinda" numele sau titlul melodiei.

Mersi.

22 răspunsuri:
| JesterRO explică:

Nu, am mai cautat si am dat si de asta...nu e house sau ceva. Nici macar nu stiu cum suna. Stiu doar ca nu-i genul house.

Mersi oricum.

| MeowWow a răspuns:

Cred ca e "mossano - indianotech"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cantata de un tip... o caut si eu... e superba si nu stiu cum ii zicee! si nu mai stiu nici pe ce post de radio e,, pentru ca eram in magazin! trisst!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrea si costi - sahara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut o mel si cand ascult radio zu nu casesc mel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut o mel de pe radio zu, mi se pare ca e mai veche.Este o fata care spune "always in my head, always in my head...". Stie careva cum se numeste.Am cautat pe google dar nu am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si taicameu mergeam la servici cu el si deodata ii place o melodie in sarbeasca, turceasca ceva si cica e mo mel askultata de pitesteni "cica a inebunit pitestiu dupa mel asta "si caut... caut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar eu caut o melodie mai veche care a fost difuzata pe radio zu pe data de 30. 06. 2010 la ora 9 si ceva dimineata! daca o stiti, va rog sa-mi scrieti pe web!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna -melo se numeste kobi peretz-kama ahava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Part

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este kama ahava si o canta kobi peretz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaiti Garbi - Esena mono

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kobi Peretz- Kama Ahava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of... si unchiul meu la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kobi peretz-kama ahava asta e sigur daca e cantata de un nene si are tenta turceasca :*

| Goldenboy97 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=se-scUj2-JQ
Boshra 5er, incearc-o pe asta. Numai bine.

| PinkFlowers123 a răspuns:

Asta cred ca e
Mathaio Giannoulis/Lefteris Vazaios - Pitsirika

https://www.youtube.com/watch?v=m3YqwPoEFmw&list=PLBC9B47C36460385B

| lody a răspuns:

Elli Kokkinou - Tha Perimeno

| MaDuta_MaDalina_1994 a răspuns:

Salut iti spun eu cum se numește melodia aceea care zici tu.se numește DJ Volkan feat merih Istanbul