| anonim_4396 a întrebat:

E o reclama la Garnier care ruleaza in perioada asta si as dori sa stiu si eu numele melodiei de pe fundal. Mentionez ca nu am gasit de nici o culoare reclama pe youtube (sau alte siteuri de genul) desi la Tv e chiar in aceasta perioada. Nu vreau trimiteri de genul cauta pe youtube, google, etc. Merci frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Klaxons - Golden Skans?

2 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai usor daca ai descrie putin spotul? Poate unii il stiu, dar cand vorbesti doar de "o reclama", nu isi pot da seama la care anume te referi.

| hmmmmmmmm a răspuns:

Scuze pentru lipsa detaliilor dar ultima data am vazut spotul acum 7 zile si nu reusesc sa mai dau de el (nici nu ma uit la tv prea mult). Stiu doar ca e la Garnier... nu cred ca sunt mai multe reclame in perioada asta la produsele Garnier.