| Mariiam a întrebat:

E târziu să învăţ, la 20 de ani, să cânt la un instrument? De ex. violoncel, vioară...

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu e tarziu daca acum ai descoperit ca iti place si iti doresti astahappy

| CautNume a răspuns:

Nu e târziu dacă vrei doar sa înveți, sa fie un hobby. Dacă vrei sa faci o cariera din asta e cam târziu.

| SamSon a răspuns:

Atata timp cat faci cu placere, niciodata nu e tarziu.

| Vans a răspuns:

Începi când vrei, ce contează vârsta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e tarziu deja la varsta asta incep sa te lase neuronii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata trebuie sa incerci orice.
Nu este prea tarziu nimic sa faci!
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i tarziu deloc, talentul inseamna perseverenta si pasiune.

| Loora a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu! happy

| Adikis a răspuns:

Poti lua exemplul meu. Pe clasa a 10 a m-am apucat de clape. Iar acum la 19 ani, cant binisor la pian si acordeon. Repet zilnic cate 4-5 ore pentru ca iubesc muzica! Mi-am facut trupa si vara trecuta am facut deja niste banuti din "spectacole". Poate cifrele astea par un pic SF dar daca ai ambitie si macar un pic de talent de la natura, poti face si rezuiltate bune! Este important sa vrei si sa te dedici, nu sa canti doar o data sau de doua ori pe saptamana! Te incurajez sa incerci si sa nu te lasi! Mult succes happy