| CarinaLma a întrebat:

E vreo problema dacă am 2 stiluri sa zicem așa vestimentare? Eu sunt și elegantă dar și urbanista. Și ascult f mult rap americănesc, italienesc și in mașina spre casa pe tocuri. Astăzi veneam de la job in cămașă și tocuri și ascultam Notorious BIG și au început niște băieți de vreo 25-30 crezând ca nu ii aud spunând de mine ca vreau sa atrag atenția și ca nu am nicio treaba cu așa ceva și ca "toate fufele se dau ce nu sunt" dar mie îmi place rap-ul și nu consider ca trebuie sa umbli numai in adidași pe strada ca sa asculti rap. Dacă port niște tocuri nu consider ca este normal sa ma limitez in a asculta ceea ce îmi place.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Important este sa te simti tu bine in pielea ta nu si a altuia.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" CarinaLma: E vreo problema dacă am 2 stiluri..."

nu e dar pariez că unul e totuși dominant. Care o fi ăla?