`ello sunt un mare fan Justin Bieber love struck. credeti ca el v'a tine un concert in Romania. sau vine si eu nu stiu. daca da va rog imi spuneti data cat costa un bilet si in ce oras(+judet happy )

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Draga mea, chiar daca ti-am spune ca ar veni ar fi inutil. Nimic nu este o certitudine. Se poate intampla ca baiatul sa se imbolnaveasca sau din diverse alte motive sa anuleze un concert. Probabil va tine un concert si in Romania. Detalii vei afla cu siguranta pentru ca este foarte mediatizat.

| Ea12345 a răspuns:

Vine in 2012, sa moara fanii lui ascultandu-lhee hee
Eu nu cred ca vine acest an, inca nu mi-a dat un telefon sa ma anuntesad

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu se stie cand va veni Justin pe la noi in Romania.
Oricum, cand are de gand sa vina, la urma urmei o sa aflii si tu de pe internet sau de la televizor.

Toate cele bune!happy

| Adelinesmile a răspuns:

Nu vine.inca smug. oricum. sper sa vina cat mai curand love struck

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Nu cred ca o sa vina in Romania curand. xD

| PiCcaCciu a răspuns:

:X:X:X:X:X:X:Xil besck; x; x; x; x; x Este cantaretul meu preferat, nu stiu exact daca o sa vina dar sperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :X:X:X:Xlove struck:Xlove struck

| eu_9968 a răspuns:

:Xil ador:Xdar nu cred ca o sa vina vreodatabroken heart

| PrINcEss_Y a răspuns:

Si eu il iubesc mult ascult foarte mult mel lui si as vrea foarte mult sa vina, dar nu stiu.

| Ioana250 a răspuns:

Bun, eu stiu ca vine in romania la vara, nu stiu in ce oras dar banuiesc ca in Bucuresti ca celalalte concerte improrante... un bilet iti dai seama ca v-a costa mai mult dar acum depinde de multe lucruri, daca vrei mai multe informatii cumpara-ti revistele Bravo si Popcorn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu vine dar s-ar spune ca in 2011 vine. si mie imi place de al love struck
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o sa vina dar peste cativa ani...si de ce ar veni aici? si eu sunt un fan. dar nu cred ca avem sanse sa-l vedem cat mai curand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca un bilet costa in jur de 400-500 de ley dar nu stiu sigur...winking sper sa vina si in romania... X:X:X:X:X:X:X:X:*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in 2011 cred ca in bucuresti eu sunt din satu mare as face orice sa merg la concertul lui il ador, il iubesc, ascult in fiecare zi melodiile lui dar eu imi strang banuti ca sa pot face rost de bilete [v'am spus fac orice] si da un bilet costa cam in jur de 150 sau 200de lei sau poate chiar si putin mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in 2011 in bucuresti doar ca nu stiu unde se afla locul in care isi va tine concertul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_My_World_Tour_2010 Romaniaaaa! daca nu merge scrie ceva ca rosu si dedesubt e I'm a human dai clik si scrii codu si votezi Romania da oricum o sa vina in Romania in 2011 uita`te pe witteru lui :x @justinbieber

I loveee Justin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAA...va tine un concert in Romaniahappy
Am vorbit eu cu el si am gasit si pe net daca nu ma crezi ca am vb cu el treaba ta dar sa stii ca vine in Romaniatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber vine in Romania in 2011. m-am uitat la stiri pe antena 1 si a zis ca vine sa ii ajute pe copii orfani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am flat ca el va veni in vara ce urmeaza la Bucuresti.Cam atat iti pot spunelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in anul acesta la primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in Aprilie 2011 (:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetelor jb o sa vina atunci cand o sa ajute copii orfanii

da nu mai aberati iauzi mai nou mai si vb ca el de parca var baga in seamalaughing)

toate steptam sa vina nu doar suntem fanele lui:X

da nu mai mintiti ca nu-i frumhappy:*tongueno talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in noiembrie si sa anulat dar acu este in 2011 in aprilie a zis la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai clar ca vine da nu face concert numa ii ajuta pe eia orfani tongue :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bada vineeeee:X
in apriliee
acum in 2011smug
haii fta happy :X
numai ca nu stiu cat costalaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*JB* vine in Romania in aprilie. am auzit ca un bilet costa cam 200, 300 de lei. doar atat pot spune ca stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt prietena cu selena gomez si ea se intalneste cu justin bieber si mie imi spune totul. mi-a spus ca o sa vina justin bieber in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vine la bucuresti si costa un bilet langa scena 500 iar mai inspatre cu 5 randuri300 iar cu zece 100 iar in spate de tot 50

| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a răspuns:

Nu se stie exact daca viine si daca ti-as spune nu se stie ce se intampla pe viitor. cand se va anunta un concert cu el, probabil va fi in bucuresti...de biilet...vei afla atuncibig grin.

olii.

| larysutzajb a răspuns:

Si eu vreau sa vina nu ma intereseaza cat costa eu vreau sa-l vad il ador kiss