| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Enrique Iglesias,Shakira, Maroon Five, Katty Perry sau Jason Derulo, de care vă place vă place mai mult cum cântă? Să nu uităm că fiecare din artiști pe care i-am menționat mai sus au melodii apreciate de miliarde de oameni din intreaga lume?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul dintre ei nu este în mod neapărat favoritul meu ci doar îmi plac câteva melodii de ale lor, ca de exemplu "Whenever, Wherever" de la Shakira, "Push" de la Enrique Iglesias, "Hot n' Cold" de la Katy Perry și "This Love" de la Maroon 5.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru anonim_4396):

Mie Enrique Iglesias îmi place Subeme la radio, Bailando și Duel el Corazon, Șakira Waka Waka
și Maroon Five Șugar

| stefiiii3 a răspuns:

"De care va place mai mult cum canta?" imi place mult vocea Shakirei si barbat vocea lui Maroon Five.
Nu aunt fana inraita, dar am mai auzit de piesele lor.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru stefiiii3):

Da Maroon Five Sugar e faină piesa

| stefiiii3 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Nu o stiu laughing