| Soghy a întrebat:

Era de mult o melodie la tv si de vreo 3 zile ma chinui sa-mi aduc aminte cine o canta, videoclipul era ceva de genul... o fetita mica de vrea sa fuga cu un baietel cu trenul, pana la urma apar parintii si ii ia, se despart... tot videoclipul e filmat intr-o gara Stie careva? Please

Răspuns Câştigător
| FlaviusCristian a răspuns:

Sarah Connor - From Sarah With Love... o piesa superba de altfel si recomand si Just One Last Dance tot de la Sarah Connor

1 răspuns:
| Soghy explică:

Mersi mult, raman datortongue