| Cher22 a întrebat:

Era o melodie. nu stiu cume se numeste era ceva de genu` to say helloooo - cam asa si videoclipul era pe un teren de tennis. Cum se numeste melodia? Funddaaa

Răspuns Câştigător
| cristi2531 a răspuns:

Martin Solveig & Dragonette - Hello

7 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Shayrine feat Frissco - Hello

asta?love struck

| UNfriendLY a răspuns:

Martin Solveig & Dragonette - Hello

Răspuns utilizator avertizat
| Renata_2449 a răspuns:

Melodia se numeste Hello si este cantata de Martin Solvegi - eu asa stiu, daca nu este bun numele scrie pe youtube "to say hello" si o sa iti dea numele real sau mai poti sa scrii direct pe google niste versuri ( to say hello ) si o sa iti dea numele, Succes!

| electricstefan a răspuns:

Martin Solveig & Dragonette - Hello

| anonim12340234 a răspuns:

Melodia se numeste,, Hello."