| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie prin 2004 aproximativ sau inainte. Incepea cu niste cuvinte pe fundal care cred ca erau "joaca luna". NU era muzica populara sau manele. S-ar putea sa fi fost de la Hi-Q? Aveti idee ce melodie era?

6 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

E faina si melodia asta, dar nu cred ca e cea pe care o caut...merci, oricum happy

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Altele cu luna sincer nu mai sunt decat vreo 2 populare.

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

E ok, am constatat ca era Gasca mea laughing Stiu, asa simplu, nu? E in fundal într-adevar o chestie care suna a ceva "joaca luna".
O sa iti dau tie funda oricum, fiindca mi-ai zis o melodie faina.winking

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Danke insa de la Luna la Gasca...

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

laughing scuze, e ce mi-a ramas mie in minte.