| newyou a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus s-a despartit de Liam?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, este adevarat. Mai multe detalii despre acest subiect poti gasi la : http://www.perfecte.ro/......worth.html
O zi buna! :)

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da

| adutza12 a răspuns:

Da este adevarat. S-au despartit inca din august. La inceputul verii, Miley si Liam, erau, conform propriilor declaratii, cat se poate de fericiti. Ba chiar planuiau sa se casatoareasca. Ce s-a intamplat intre timp? Purtatorul de cuvant al actorului australian de 20 de ani a declarat ca, intr-adevar, Liam nu mai este impreuna cu Miley. Despartirea lor vine pe fondul comentariilor tot mai intense ca Miley, altadata simpatica Hannah Montana, s-a transformat intr-o vedeta cu un look sexy mult prea agresiv.

| bestialu96 a răspuns:

Da e foarte adevarat
Zvonurile ca indragostitii din pelicula "Last Song" nu mai formeaza un cuplu au fost confirmate. La inceputul verii, Miley si Liam, erau, conform propriilor declaratii, cat se poate de fericiti. Ba chiar planuiau sa se casatoareasca. Ce s-a intamplat intre timp? Purtatorul de cuvant al actorului australian de 20 de ani a declarat ca, intr-adevar, Liam nu mai este impreuna cu Miley. Despartirea lor vine pe fondul comentariilor tot mai intense ca Miley, altadata simpatica Hannah Montana, s-a transformat intr-o vedeta cu un look sexy mult prea agresiv. Iar asta nu se intampla doar pe scena, in concertele lui Miley. Tanara tocmai a filmat pentru pelicula "LOL: Laughing Out Loud", unde interpreteaza o adolescenta rebela, care-si pierde prematur virginitatea, fumeaza marijuana si se saruta cu fete. Oare traiectoria profesionala a lui Miley l-a deranjat prea tare pe Liam?
FUNDA?big grinDDD

| bestialu96 a răspuns:

Da foarte adevarat
Zvonurile ca indragostitii din pelicula "Last Song" nu mai formeaza un cuplu au fost confirmate. La inceputul verii, Miley si Liam, erau, conform propriilor declaratii, cat se poate de fericiti. Ba chiar planuiau sa se casatoareasca. Ce s-a intamplat intre timp? Purtatorul de cuvant al actorului australian de 20 de ani a declarat ca, intr-adevar, Liam nu mai este impreuna cu Miley. Despartirea lor vine pe fondul comentariilor tot mai intense ca Miley, altadata simpatica Hannah Montana, s-a transformat intr-o vedeta cu un look sexy mult prea agresiv. Iar asta nu se intampla doar pe scena, in concertele lui Miley. Tanara tocmai a filmat pentru pelicula "LOL: Laughing Out Loud", unde interpreteaza o adolescenta rebela, care-si pierde prematur virginitatea, fumeaza marijuana si se saruta cu fete. Oare traiectoria profesionala a lui Miley l-a deranjat prea tare pe Liam?
funda:X?