| VladMarian77 a întrebat:

Este cineva aici caruia ii place sa compuna versuri? Este vorba despre o melodie trista, ca referinta pentru a intelege mai bine piesa "abi - tu ma urasti". Multumesc!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Prefer sa mor taiat de tren decat sa compun versuri pentru o "melofie trista, ca referinta pentru a intelege mai bine piesa "abi - tu ma urasti"", iar sentimentul sper ca este comun in toata comunitatea TPU; bineinteles, in afara de tine.

| Werrich a răspuns:

Cauta pe YouTube piesa "Tristă duminică".