| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de aici care asculta, sau chiar cântă, muzică clasică? Stie cineva macar la ce ma refer? Imi e teama ca acest gen de muzica este uitat si subestimat de multi, in detrimentul hip-hop-ului, rockului etc. Nu zic ca aceste genuri de muzica nu sunt super! Si eu ascult de toate, cum pica happy, dar pentru mine muzica clasica are un loc special in lobul auditiv al encefalului.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ascultam muzica clasica!
Generatia trecuta de 40-45 de ani, care au facut scoala pe vremea raposatului, au alta cultura generala si muzicala si crede-ma, suntem multi iubitori ai muzicii clasice.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ma bucur sa aud! happy

| Ștefaniq a răspuns:

Eu cânt muzică clasică.))

| anonim_4396 explică (pentru Ștefaniq):

Respect!