| Roxana_2291 a întrebat:

Este o melodie in care se aude un copil, nu este foarte noua si o difuzeaza pe kiss fm si radio 21 adica pe posturile acelea am auzit acea melodie. Daca stie cineva cum se numeste melodia, m-ar ajuta foarte mult. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Stefy_8491 a răspuns:

Daca spui ca e mai veche poate e melodia aia a lu morandi - angels...mai pe la sfarsit canta si niste copii. Alta melodie care imi vine in minte ar fi asta (am auzit-o la kiss): http://www.youtube.com/watch?v=uE03RqiFsPg, desi alea nu-s chiar versuri:)). O sa mai caut sa incerc sa te ajut. stiu cum e sa nu gasesti o melodie. dar sa-mi mai spui daca e cantata doar de copil sau mai sunt si voci de femei/barbati.

4 răspunsuri:
| Stefy_8491 a răspuns:

E house? are versuri?

| Stefy_8491 a răspuns:

N-ai pentru celaughing Chiar ma bucur:* Si eu am cautat-o mult, ca avea nev de ea un prieten.

| Roxana_2291 explică:

Da e house, are cateva versuri dar nu imi mai aduc aminte din ele.

| Roxana_2291 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa asta e :X:X:X::X:X:X:X:X:X::X:X::X:X:X::X:X:X Miklov - Bulgaria sa ne traiesti 100000000000000000000000 de ani :X Multumesc, nici nu iti poti da seama de cat timp o caut si o aveam in minte dar nu stiam sa spun nimic din ea. Multumesc inca odata :*