| Alle13c a întrebat:

Este o melodie mai lenta cantata de o fata si zice deseori "i wanna..." si vine o parte cand zice " oooo, oooo, oooo". am auzit-o intamplator si vreau sa aflu cine o canta / cum se numeste.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca ai descris niste replici din filme porno.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta intra in descrierea ta (desi nu cred ca este, poate dai si tu mai multe detalii totusi, daca vrei un raspuns corect!):
Mariah Carey - I Want To Know What Love Is
http://www.youtube.com/watch?v=gCadlN8fexk

| Alle13c explică (pentru anonim_4396):

Nu este nici astaa laughing) Nu am mai multe detalii. Am auzit putin din ea, nu am auzit-o pe toata. Asta e tot ce pot sa spun in legatura cu melodia... sad Dar multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody (sau o alta melodie a ei, cauta si tu! Celine Dion, Lara Fabian...)
http://www.youtube.com/watch?v=eH3giaIzONA

| Jessie530 a răspuns:

Nu cred ca este asta, dar incearc-o
http://www.youtube.com/watch?v=vdrqA93sW-8

| Alle13c explică (pentru Jessie530):

Nu este asta, e una lenta si fata care o canta are o voce aseamantoare cu ce-a a lui Beyonce. thinking am cautat-o o gramada si nu am gasit-o crying(( Mersi frumos oricum :**

| Jessie530 a răspuns (pentru Alle13c):

Nu stiu...imi pare rau.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jessie530):

AOLEEEEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Gooooooooooooooooooooooooooooooooddddddd! (GOD)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alle13c):

Pai dupa a 2-a descriere a ta, am convingerea ca raspunsul meu este corect Mariah Carey, numai ea poate fi!