| Ella123 a întrebat:

Este o melodie pe care am ascultat-o la radio... zice ceva de genu amelia amelia si o canta o fata.Va rog sa-mi spuneti si mie cum se numeste si cine o canta.Multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Poate Andra-Abelia? http://www.youtube.com/watch?v=KlDkJ-kGzvE

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din toata melodia iti aduci aminte ca zicea doar "Amalia, Amalia"? o. O

| EternalColor15 a răspuns:

Andra - Abelia

| Ella123 explică:

Mah Ronnix...citeste si tu calumea laughing I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste : Andra-Abelia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cantata de Maria Buza si melodia se numeste Amalia:
http://www.youtube.com/watch?v=mOtNEY4QbMs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra

| clad_1195 a răspuns:

Natalie Imbruglia-Amelia

| RoTh_Razvan_1993 a răspuns:

Si eu o caut si nu o gasesc sad Si nu e nici o Andra sau ceva din ce au enumerat sadE chiar ft tare melodia...

| RoTh_Razvan_1993 a răspuns:

Uite ca am gasit-o big grin Besa - Amelia (feat. Mattyas) (Official Music Video)