| nocturnalmagic a întrebat:

Este o trupa de black metal care imbina si elemente de heavy metal cum se numea?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Care dintre alea ca sunt mai multe? Old Man's Child e una dintre ele. OnuOnulica, lol. Daca nu stii, macar taci draq.

| nocturnalmagic explică (pentru KodrutZ):

Nu mai stiu exact cum se numea dar daca aflu numele vad pe discografie ca as recunoaste vizual coperta unui album

| CreepyCrow a răspuns:

Http://www.metal-archives.com/......tp?/search vezi daca iti pare vreuna cunoscuta. alta solutie nu vad, ca sunt multe care intra in categoria asta.

| OnuOnulică a răspuns:

Black Sabbath.