| miculu a întrebat:

Este un program sau o aplicatie pentru telefon, in care daca apropiii telefonul de sursa de sunet unde se aude piesa pe care vrei să o identifici, apoi peste cateva secunde iti spune numele piesei si interpretul acestei piese. Stie careva cum se cheama acea aplicatie si de unde pot sa o iau? Dau funda! care imi zice.

Răspuns Câştigător
| Barmaleus a răspuns:

Shazam se cheama programul de care ai tu nevoie. Se gaseste disponibil si pentru Android si pentru iOS (iphone).

Bafta.