| Stefanescu_Radu_1995 a întrebat:

Eu cant perfect la chitara si caut persoane care sa cante bine la voce si inca o chitara.S-a gasit baterist, iar trupa o sa existe doar vreo 2 luni.Cine se implica? Caut persoane din Bucuresti si la raspuns vreau nr de telefon

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Fara suparare, dar din faptul ca ai zis ca "canti perfect la chitara", lumea o sa-si dea seama cat de prost esti si n-o sa mai intre in "trupa" ta, dar iti urez multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai pustiu', nici chitaristii legendari nu canta perfect la chitara.Dar totusi imi place ideea de trupa de rock
Eu invat deocamdata, dar si asa nu veneam eu pana in Bucuresti doar ca sa intru intr-o trupa, ca doar sunt 100km
Problema e ca in zilele noastre sunt putini aia care asculta rock.Nu vreau sa te descurajez, dar asta e adevarul
Oricum, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EUUUUU eu sunt spargatoruuu la sfarsit de chitaraaaaaaa ::::::::::::::::::::::::\\\M//////////////////

| hecamefrommetalland a răspuns:

Personal nu mă implic, totuși dacă îmi permiți, am două întrebări:
1.Cum poți cânta perfect la chitara, ești Dumnezeu sau ceva?
2.De ce doar două luni?

| Roki_2754 a răspuns:

Ai gasit pe cineva? ma refer la vocalist