| n a întrebat:

Eu vreau sa stiu ce inaltime are Grasu XXL. Stie cineva? Imi place muzica lui si as vrea sa aflu mai multe despre el.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Nu stiu exact in jur de 1, 70-1, 75. l`am vazut o data era langa mine la kfc :)) dar sincer nu le am cu inaltimile deci posibil sa ma insel.
pentru mai multe despre el, intra aici: http://www.grasuxxl.ro/

12 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Nume real: Nichifor Dragos
Data nasterii: 11 August 1981 (28 ani)
Zodia: Leu
Locul nasterii: Buhusi, Bacau
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: brunet / ink cevabig grin

nony
| nony a răspuns:

Si crezi ca daca ii stii inaltimea te ajuta cu ceva sa-l descoperi ca om si caracter? Nu, incearca sa-i cunoasti muzica, de acolo poti afla mai multe.
Uite o melodie compusa de el, interpretata de GuessWho : http://www.youtube.com/watch?v=B3MOLpiwTLo

| n explică:

Ms, dar datele astea le-am gasit si eu. Doar 1, 75? Credeam ca mai mult...

| georgik21 a răspuns:

Nu cred ca depaseste 1. 80

| kUuKii a răspuns:

Dragoş Nichifor, cunoscut publicului larg ca Grasu XXL, este născut pe data de 11 august 1981, în Buhuşi, judeţul Bacău. Hobby-ul său este muzica, artistul avînd primul contact cu microfonul încă de la vîrsta de 14 ani. Dragoş provine dintr-o familie cu tradiţie muzicală, dar a ales hip-hop-ul în ciuda faptului că a fost crescut cu muzică jazz.

Artistul a revenit în România după ce a călătorit foarte mult în străinătate, dorindu-şi să prezinte publicului din ţara natală muzica sa. Astfel, primul său album a fost lansat în anul 2006, intitulîndu-se "Curaj" şi fiind apreciat de fanii genului muzical pe care îl abordează. "Prin acest album, încerc să ofer publicului posibilitatea să înţeleagă din altă perspectivă muzica de această factură. Doresc să scot hip-hop-ul din tiparele cartierului. Deja lucrez la cel de-al doilea album, avînd gata, pînă în prezent, jumătate dintre piesele care vor fi incluse pe acest material", a mărturisit artistul.
http://junkyromania.hi5.com/friend/p155643788--Nichifor_Dragos--html
hi5 lui :x;)
sper ca te am ajutat :d
byr bye :-h D@y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 87, deci cred ca are in jur de 1, 92 - 1, 94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 70, 1, 75? prietene grasu xxl e cu 2 capuri mai mare ca spike, am o prietena in clasa care face modeling, are 1. 78 cam asa si grasu era cu un cap jumatate mai mare ca ea deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ceva de genu 1. 90-1. 95 mai degraba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma e mai inalt ca mine si am 1. 81

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma e mai inalt ca mine si eu am 1 82

| Mihai_Nicolescu_1996 a răspuns:

Anonimul care a răspuns cu eu am 1, 87 e Cheloo