| anonim_4396 a întrebat:

Evanescence e trupa satanista?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cu siguranta. Stai departe de astfel de muzica, copila!
Serios vorbind, in niciun caz. Evanescence canta rock alternativ, nici macar metal, iar ce ai citit sunt doar aberatii scrise de persoane care nu au habar ca religia nu are (sau nu ar trebui sa aiba) nicio treaba cu muzica. Chiar daca unele trupe de metal au versuri mai dubioase, sa zic asa, asta nu inseamna ca sunt satanisti. E doar o forma de exprimare si nimic mai mult, in majoritatea cazurilor.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cu siguranta straight face

| Purgatoriu a răspuns:

Daca astia sunt satanisti, Marduk si restul ce sunt? rolling eyes

| iamthewildyouth a răspuns (pentru Purgatoriu):

Am vazut ceva comentarii pe yt, la diferite videouri, in care o numeau pe Amy "satan's ***" si m-au cam pus pe ganduri.

| Purgatoriu a răspuns (pentru iamthewildyouth):

Nu sunt. Oamenii aia nu sunt deloc priceputi la trolling...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineînțeles.
Nu-i mai asculta, îi slujesc diavolului.
http://www.youtube.com/watch?v=pC_XT-HdBvE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu este. Nu reiese de niciunde ca ar fi.

| svartirhimnar a răspuns:

Da, fix. Ţi-ai găsit.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu. straight face

| DeKoniec a răspuns:

Nu. Nu sunt happy

| tpuforyou a răspuns:

80% da big grin

| cosminutzarock a răspuns:

Nu laughing))