| karakedi13 a întrebat:

Există posibilitatea de a pune pe HI5 o melodie care o ai în calculator? (Întreb asta, pentru că vreau să pun ceva ce nu există pe YouTube) Merci frumos. happy

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Ai putea sa incerci sa pui pe youtube, apoi pe hi5 ca orice melodie de pe youtube. Cred ca e unica solutie happy

1 răspuns:
| Dannyjj a răspuns:

Pui melodia pe youtube si dupa aia pui pe hi5 melodia ce ai pus-o pe youtube, cred ca sti cum sa pui melodii pe hi5 de pe youtubewinking