| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo modalitate sa se auda muzica mai tare la telefonul meu?(Nokia 6303 Classic)?
Dau fundita daca resusesc sa se auda mai tare

4 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Omule activeaza spatierea stereo, si umbla la egalizator scimband in diferite feluri pana reusesti si nimeresti una care se aude si tare si clar.

| unknownn a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Mersi ca mi-ai raspuns la intrebare dupa 2 ani.Astept inca un raspuns in 2014.
De atunci mi-am schimbat telefonul de 10 ori.

| unknownn a răspuns:

Le aveam date la maxim dar tot se aude incet.

| cristiano_4233 a răspuns:

Asa...intra in media player dai optiunu dai egualizari si dai optiuni pe set 1 dai edit si dai totul la maxim de acolowinking