| Rhea44 a întrebat:

Fani B.U.G Mafia pe aici?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place si B.U.G Mafia, mai ales piesa https://www.youtube.com/watch?v=285OKea14Sc
nu e vorba de limbaj vulgar, e vorba de cat adevar e acolo, din pacate uni asculta doar datorita limbajului vulgar, uni inteleg ceva in asta =cei putini care, muzica asta sa o intelegi ai nevoie de gandire critica

| Rhea44 explică (pentru RAY):

Știu piesa și o ador laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt anti fan B.U.G. Mafia.

| VictorJulien a răspuns:

Nu mai sunt, am fost in trecut dar dupa 20 de ani mi-am schimbat foarte mult preferintele muzicale.In prezent nu ma mai atrege deloc muzica rap.