| donnatella a întrebat:

Funda. caut o melodie noua, o manea ( sper ca acum sa nu se crizeze toti rockerii frustrati ~ fiecare are gusturile lui) si stiu doar ca se aude pe acolo si melodie lui Chris Brown Gimme That in refren parca, a fost si la top 10 taraf tv si mi se pare ca dupa ce se aude gimme that spune ceva de genul iubita mea... daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscatoare.Va multumesc!

1 răspuns:
| Polaris a răspuns:

86% din manele sunt de genul ăsta. Dar nu-i nimic, mai ai vreun milion... și opt sute... de genu' de ascultat.