| MihaitzaM a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre aceste casti? http://www.altex.ro/casti-panasonic-rp-ht161

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Sunt foarte bune si eu am fix la fel! Cumpara-le!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Reafirm ce a spus Utilizator1234 mai sus. Dacă nu vrei ca în scurt timp să devină doar o piesă chinuitoare şi inutilă din dulapul tău, nu ţi le cumpăra. Sau, eventual, ia-le şi fă-le cadou unui duşman (te va ţine minte).

| Wøodenpints a răspuns:

N-au coronița căptușită cu burete, o să te doară capul dacă le ții mai mult de 2-3 ore.

| Utilizator1234 a răspuns:

Reafirm ce a spus wooden mai sus, ca vor deveni insuportabile dupa scurt timp si adaug ca iti vor transpira urechile de la pad-urile din vinilin.

Si pentru ca nu ai specificat bugetul, ori asteptarile pe care le ai de la o pereche de casti, imi permit sa-ti spun ca vor reproduce un sunet ordinar. "Parerea mea"