| Soghy a întrebat:

(Funda) Era de mult o melodie la tv si de vreo 3 zile ma chinui sa-mi aduc aminte cine o canta, videoclipul era ceva de genul... o fetita mica de vrea sa fuga cu un baietel cu trenul, pana la urma apar parintii si ii ia, se despart... tot videoclipul e filmat intr-o gara

Răspuns Câştigător
| Nelly96 a răspuns:

Gataa...big grinam gasit'o:X.Sarah Conner - "From Sarah with love"
funda?big grin

3 răspunsuri:
| Nelly96 a răspuns:

Aa...o stiu:X.dar din pacate nu stiu cum se numestesad... poate o gasescbatting eyelashes

| Soghy explică:

Pff... chiar nu stie nimeni? sad

| Soghy explică:

O gasisem deja, dar mersi oricum