| Tom a întrebat:

Fundita pentru cine stie melodia.
Am auzit o melodie la un local era exact ca si Tony Ray - Geisha sau Play& Win ca si ei o canta da mai era adaugat ceva.
Zicea cevade de genu:
Ooon beautiful night. i'm living a night, i'm living a night(Beautiful night stiu ca zicea sigur restul nu-s sigur) si dupa aia incepea refrenu de la Gheisha si mai zicea ceva de genu to the left to the left, to the right to the right, left left, right right(din ce in ce mai repede)

Răspuns Câştigător
| poesia a răspuns:

Cu placerehappy imi pare rau ca nu te pot ajuta

7 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Tony ray -sign up...scuze nu eram logata

| poesia a răspuns:

Sau o alta versiune play&win-geisha

| Tom explică:

Deci i exact ca melodia lui Play&Win - Geisha
http://www.youtube.com/watch?v=-aAjfVt8tsk&feature=related
Numai ca se mai adauga chestia asta cu "Ooon beautiful night... i'm living a night, i'm living a night..." si "to the left to the left, to the right to the right, left left, right right."

| Tom explică:

Ceva de genu dar nu-i asta Tony ray -sign up.
Zice in versuri "to the left to the left, to the right to the right, left left, right right" iar in varianta asta zice alte chestii. Oricum mersi ca te-ai straduit sa o gasesti.

| Gabiii_5091 a răspuns:

Salut

Tony Ray feat. Diana Birzu & MC Robinho - Beautiful Night )

incearca asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi suna si mie foarte cunoscut dar nu stiu titlul! am ascutat-o de cateva ori, dar nu stiu nici cine o canta, nici cum se numeste! Poate, intr-o zi, gasesti raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tony ray-sign up?