| Xemnas a întrebat:

Grasu XXL,Guess Who, MItza sau Maximilian? Care e preferatul vostru de la Okapi?

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma duc sa vomit. Okapipi e paralel cu muzica buna.Cauta-ti rap-ul la FacemRecords, nicidecum la sleahta asta de tembeli muzicali fara subiecte reale si pusi pe mistocareli ieftine mai tot timpul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Spike e șmecher. Ceea ce sper eu e să se debaraseze de influența infamă a celor de la Okapi, că e plin de inspirație și idei și ăștia-l trag în jos. Mă apucă plânsul dacă m-apuc să compar o piesă, oricare, de pe Rămânem prieteni cu ultimul single, "Lumea mea".

| CautNume a răspuns:

Niciunul.

| Adry05 a răspuns:

Maximilian.

| Elvina a răspuns:

Guess Who for ever

| Iulian03 a răspuns:

Guess Who, Grasu XXL si Spike.

| BiancaBaby a răspuns:

Guess who

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Guess Who claaaaar!
E cel mai tare de la Okapi!

| Ellzişor a răspuns:

Linkin Park laughing [Nu ascult rap]

| JojoMik a răspuns:

Mitza love struck

| Allexa99 a răspuns:

Guess Who