| Magnus a întrebat:

Green Fest/Ozzfest? Care credeti ca are trupe mai metal?

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Singura trupă mai ok de la Green Fest este BLS. Favoriţii publicului, GnR şi Evanescence sunt trupe de pzde.

| Magnus explică (pentru Wøodenpints):

Bai,sincer,Godsmack cu Machine Head si Soulfly fac totul in Green Fest

| Wøodenpints a răspuns (pentru Magnus):

Da,însă multă lume nu se duce pentru ei.
Oricum, prefer OST-ul. Sunt trupe mult mai bune acolo.

| Dumnezău a răspuns (pentru Wøodenpints):

A doua zi la GF e aur,pe langa BLS isi cara curu' acolo si Saxon si Machine Head,trupe foarte bune si astea,eu mi-am luat bilet cu doua zile inainte sa se scumpeasca. Ziua trei e frenezie de comercialism.S-au pus aiurea preturile,ca ziua doi o bate la cur pe a treia.Tu, cred ca la concertul RHCP nici nu te gandesti sa vii, ca nu-s de timpanele tale, prea soft, nu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Dumnezău):

Ai ghicit, nu ascult RHCP. Dai şi pe la OST?

| Dumnezău a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ma rog, tu esti mai obisnuit cu metal-ul, nu halesti sound-uri mai pentru gloate.La OST bilete pot sa iau si pe 13.06, as veni doar in ultima zi, ca pe Dimmu sigur ii mai prind in Romania, valabil si pentru Manowar, ca astia-s clienti vechi.In primele doua zile as veni doar pentru Motley Crue si Exodus, da' mi-e cam lene, luand in considerare ca merg la ziua doi la TGF.Mai este sponsorizat si de o urina in sticla de bere.

| Magnus explică (pentru Dumnezău):

Sincer sa fiu ascult mai multe genuri de rock, de la punk la death metal si ***, deci nu am nicio problema cu RHCP, ba chiar imi plac

| GizazCraist a răspuns:

Presupun ca la Green Fest