| HadesSs a întrebat:

Hai salut, o intrebare,pentru cei care le mai aulaughing Cat de greu e sa inveti sa canti la chitara?
Am chitara, am incercat dar e cam incomod ca sunt stangacilaughing
Ceva sfaturi utile poate invat si eu un colindlaughing
PS: Am imbatranit prind mai greu de pe YouTube

Răspuns Câştigător
| GirlOnline81 a răspuns:

Cu siguranta nu, dar priveste parte buna a lucrurilor. Pana la Craciunul anului urmator poti deveni profesionist ( atat cat de "profesionist" iti doresti sa ajungi).

3 răspunsuri:
| GirlOnline81 a răspuns:

Asta voiam sa îți recomand și eu, tutoriale de pe YouTube. Dar dacă "ai îmbătrânit" (big grin) și prinzi mai greu, cred ca câteva lecții de chitara ți-ar prinde bine.

| HadesSs explică (pentru GirlOnline81):

Cred ca atat imi mai ramane de facut...laughing dar nu cred ca reusesc pana la Craciun.

| HadesSs explică (pentru GirlOnline81):

Multumesc de incurajare, promit sa iti cant un colind la anul laughing

| GirlOnline81 a răspuns (pentru HadesSs):

Cu siguranta nu, dar priveste parte buna a lucrurilor. Pana la Craciunul anului urmator poti deveni profesionist ( atat cat de "profesionist" iti doresti sa ajungi).