| robertadenisaroberta a întrebat:

Hay,guys! Imi place Tokio Hotel,mai ales solistul,Bill Kaulitz,asa ca m-am gandit sa ii trimit o scrisoare,dar eu stiu doar adresa din Germania, nu si cea din LA.Asa ca va intreb:cum sa i-o trimit? Si cum stiu ca o va citi? Imi va raspunde?(Cativa mi-au spus ca le-a raspuns,dar nu stiu ce sa cred). Fara jigniri, va rog.

Răspuns Câştigător
| Evonne a răspuns:

Hello. Si mie mi-a placut Tokio Hotel. Am tot felul de prostii cu ei. PLus albume postere etc. Eu zic sa nu te stresezi cu scrisoarea si sa incerci pe twitter sa obtii follow de la el si altele... Vorbind serios, si mie tot de Bill mi-a placut si visam ca am sa il intalnesc si etc dar asta pana la varsta de 12 ani.Iar acum ma uit in urma si nu imi vine sa cred de cine mi-a placut laughing. Gandeste-te de la rock, sunt directionera acum laughing [ fana one direction ].Iar daca Bill le-a raspuns la alea sa fie sanatoase si sa isi beie pastilele de cap incontinuare ca nu cred nimic. Parerea mea e sa incerci cu Twitter acolo ai sanse peste 50 % de a vorbii cu el.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine a realiza ca e imposibil sa-i trimiti o scrisoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi dai seama cât de mult o să-i pese lui de scrisoarea ta. Dar trimite-o, poate rămâne fără hârtie igienică, sau ceva. confused

| TheAvenger a răspuns:

Printr-un porumbel călător. Sau arunc-o în ocean. Poate peste câteva sute de ani o să o primească.

| Aliendina27 a răspuns:

Hey. Si eu sunt alien si îl ador pe Bill. Te rog îmi dai si mie adresa lui?