| Yonella a întrebat:

Heei care imi spuneti si mie cum se numesc melodiile de la mixul acesta http://www.youtube.com/watch?v=dNMvRkREBEE sunt doua melodii care imi plac mult, dar nu stiu cum se numesc :P este o melodie de la minutul 04:00 era ceva cu „ habibi " parca si dupa ea este una cu „ i feel low low low ". Va rog sa ma ajutati cat de repede puteti :*

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Tracklist:

1.(00:00-4:44) DJ Sava ft. Misha - Give It To Me (Marc Rayen & John Deeper Remix)
2.(4:44-8:28) Mayari Project - Hayati (AlexC Radio Remix)
3.(8:28-12:41) Amna - Feel Alone (Addictive Elements Remix)
4.(12:41-17:00) Mr. Alama & Ligia - Greek Lover (AlexC Remix)
5.(17:00-21:05) Phelipe ft. Dj Bonne - Mikaela (Andeeno Damassy Remix)
6.(21:05-24:30) Mamasita - Zbor (Dj Khan remix)
7.(24:30-28:14) A-Trak Zinc -- Like The Dancefloor (Jus Playin Remix)
8.(28:14-32:37) Morris - Boca Linda (Dexter Deejay Sax Remix)